Autodoprava KubátAutodoprava je dominantní činností naší společnosti již od roku 1990. V kategorii nákladních vozidel do 4t máme bohaté zkušenosti. Nabízíme dopravu skříňovými vozidly, plachtovými vozidly pro nakládku ze tří stran a je i možnost odplachtování pro nakládku nebo vykládku jeřábem. Autodoprava nabízí také otevřené valníky zejména vhodné pro dopravu stavebních materiálů a zařízení. Řada vozidel je vybavena hydraulickým zvedacím čelem do nosnosti 1000 kg a ručním paletovým vozíkem. Vnitrostátní autodoprava tvoří největší část našich objednávek, ale realizujeme i autodopravu mezinárodní zejména pak ze SRN, Rakouska, Francie, Itálie, Polska a Slovenska. Nově zajišťujeme dopravu zámořských kontejnerů tahači 27 tun.

Vnitrostátní doprava

Vnitrostátní doprava tvoří 70% naší činnosti. Jedná se o celovozové náklady různého typu - stavební materiály, nábytek, stroje a zařízení, cateringové zařízení, umělecké předměty, potraviny a nápoje, náhradní díly a komponenty pro automobilový průmysl.

Mezinárodní doprava

Mezinárodní dopravu realizujeme zejména s tahači s návěsem na přepravu kontejnerů ISO 40'a 20' do hmotnosti 35 tun a také vozidly s celkovou nosností 7500 kg , čímž realizujeme dopravu expresně do 24 hodin.

Kontejnerová doprava

V oblasti dopravy kontejnerů ISO 40'a 20' realizujeme vnitrostátní a mezinárodní dopravu v členských státech Evropské unie. Disponujeme vlastními kontejnery 40' pro zapůjčení nebo výměnu kontejnerů v rámci České republiky.

Spedice

V rámci spedice naše firma nabízí zajištění dopravy v oblasti zásilek od 0,5 tuny do 24 tun v tuzemsku i zahraničí. Zajišťujeme i speciální přepravu otevřenými návěsy v součinnosti s nakládkou a vykládkou autojeřáby do 28 tun, vozidly s hydraulickou rukou o nosnosti 2000kg.

Powered by Sedit
Copyright SOSIOS Engineering 2011-2015